Noc Muzeów 2024 – sobota, 18 maja

13/05/2024

Zapraszamy na Noc Muzeów 2024 w Natolinie.

 

Zaczynamy o 17.00, a już o 17.30 wyruszymy w wyjątkową muzyczną podróż przez Europę i wieki jej historii! Świętujmy wspólnie 20. rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej ze chórzystami z różnych krajów! Zapraszamy na koncertu „Znajdź piękno we wspólnocie” Chóru Kolegium Europejskiego w Natolinie, Chóru „Kameleon” Dzielnicy Mokotów oraz Żeńskiego Zespołu Chóralnego „Eufonia” pod dyrekcją Katarzyny M. Bonieckiej i z akompaniamentem Kariny Domańskiej.

Od 18.30 do 21.30 zapraszamy na zwiedzanie Pałacu Natolińskiego z przewodnikiem, obejrzenia filmu dokumentalnego o Natolinie w podziemiach Pałacu. Zaprezentujemy także najnowszą publikację „Włoskie spacery po Warszawie”, wydaną nakładem Kolegium Europejskiego w Natolinie oraz Centrum Europejskiego „Natolin”, we współpracy z Ambasadą Republiki Włoskiej w Warszawie. Będzie można ją wygrać w loterii dla Gości, którzy odwiedzą nas z okazji Nocy Muzeów.

 

Regulamin Nocy Muzeów 2024 w Natolinie do pobrania poniżej.

2024 NOC Muzeów regulamin zwiedzania wraz z loterią

Zachęcamy Państwa również do zapisów na bezpłatne, cotygodniowe zwiedzanie z przewodnikiem Zespołu Pałacowo-Parkowego w Natolinie.

 

Do zobaczenia !